Puclovačka 2023 - Výsledky
Soutěž jednotlivců • Soutěž párů • Soutěž týmů
Soutěž jednotlivců - výsledky
Soutěž jednotlivců se skládala z kvalifikace pro všechny přihlášené, kteří byli rozlosováni do 4 skupin (A, B, C, D), po kvalifikaci následovalo finále pro 30 nejúspěšnějších z kvalifikace. Systém postupu z kvalifikace do finále je popsán na stránce Kvalifikace jednotlivců.
Finále - 500 dílkové puzzle na 1h 30min
Skládalo se puzzle GRAFIKA 500 Moje krásné barevné kolo
- Tereza Koptíková v čase 0:44:46
- Kateřina Klinková v čase 0:52:02
- Šárka Daňhelková v čase 0:55:39
- Jana Ondroušková v čase 0:59:22
- Adam Šuráň v čase 1:01:42
- Jan Škoch v čase 1:03:14
- Jana Chytková v čase 1:07:06
- Eva Žemličková v čase 1:07:24
- Jana Janíčková v čase 1:09:23
- Miroslava Borovičková v čase 1:10:13
- Helen Karmínová Kellner v čase 1:12:08
- Pavla Kyriánová v čase 1:12:56
- Martin Petráž v čase 1:13:59
- Barbora Eichlerová v čase 1:14:11
- Mária Rusňáková v čase 1:17:22
- Iva Hartlová v čase 1:18:06
- Veronika Nováková v čase 1:18:10
- Kristýna Stašíková v čase 1:18:28
- Alisa Aboeldahab v čase 1:20:00
- Iva Rokůsková v čase 1:20:05
- Tereza Vorobejová v čase 1:21:04
- Eliška Šicová v čase 1:21:58
- Kristýna Horká v čase 1:25:18
- Markéta Slavická Zíková v čase 1:26:10
- Kristýna Uhrinová v čase 1:28:12
- Jakub Jelen poskládal v čase 1:30:00 celkem 496 dílků
- Simona Mikešová poskládala v čase 1:30:00 celkem 487 dílků
- Kristýna Pezlová poskládala v čase 1:30:00 celkem 375 dílků
- Jiřina Štěpánková poskládala v čase 1:30:00 celkem 372 dílků
- Jakub Ondroušek
Kvalifikace - skupina A - 500 dílkové puzzle na 2h 15min
Skládalo se puzzle CASTORLAND 500 Přístav San Francisco
- Kateřina Klinková v čase 0:44:50 - postupuje do finále
- Jana Ondroušková v čase 0:53:22 - postupuje do finále
- Jan Škoch v čase 1:01:33 - postupuje do finále
- Kristýna Stašíková v čase 1:20:18 - postupuje do finále
- Markéta Černíková v čase 1:22:00 (neúčastní se finále)
- Veronika Nováková v čase 1:29:47 - postupuje do finále
- Simona Mikešová v čase 1:35:01 - postupuje do finále
- Kristýna Pezlová v čase 1:38:05
- Lenka Nasková v čase 1:51:53
- Eva Přílepková v čase 1:57:42
- Kateřina Jersáková v čase 2:04:06
- Timea Rusňáková v čase 2:15:00 poskládala 475 dílků
- Simona Dvořáková v čase 2:15:00 poskládala 273 dílků
Kvalifikace - skupina B - 500 dílkové puzzle na 2h 15min
Skládalo se puzzle CASTORLAND 500 Castorland Kočičí polička
- Tereza Koptíková v čase 0:33:39 - postupuje do finále
- Martin Petráž v čase 0:47:29 - postupuje do finále
- Jana Chytková v čase 0:50:07 - postupuje do finále
- Mária Rusňáková v čase 0:55:28 - postupuje do finále
- Jakub Ondroušek v čase 0:56:06 - postupuje do finále
- Jiřina Štěpánková v čase 1:06:51 - postupuje do finále
- Elif Garajová v čase 1:18:45
- Eliška Hrbková v čase 1:25:55
- Jitka Malcová v čase 1:28:32
- Jana Borovcová v čase 1:28:43
- Radka Týfová v čase 1:30:15
- Tereza Toušková v čase 1:31:46
- Lucie Bímová v čase 1:53:00
- Hana Havelková v čase 2:15:00 poskládala 434 dílků
Kvalifikace - skupina C - 500 dílkové puzzle na 2h 15min
Skládalo se puzzle TREFL 500 Samota u lesa
- Šárka Daňhelková v čase 0:51:42 - postupuje do finále
- Eliška Šicová v čase 0:58:47 - postupuje do finále
- Iva Rokůsková v čase 1:04:38 - postupuje do finále
- Eva Žemličková v čase 1:07:03 - postupuje do finále
- Miroslava Borovičková v čase 1:12:16 - postupuje do finále
- Kristýna Uhrinová v čase 1:14:35 - postupuje do finále
- Markéta Slavická Zíková v čase 1:18:27
- Iva Hartlová v čase 1:25:16
- Veronika Kaszová v čase 1:30:10
- Katarína Kiššová v čase 1:36:50
- Markéta Ptáčková v čase 1:51:17
- Lenka Krejčíková v čase 1:53:23
- Vendula Škubalová v čase 2:06:36
- Eva Žáčková v čase 2:15:00 poskládala 488 dílků
- Dana Vacková v čase 2:15:00 poskládala 355 dílků
- Michal Nárovec v čase 2:15:00 poskládal 237 dílků
Kvalifikace - skupina D - 500 dílkové puzzle na 2h 15min
Skládalo se puzzle RAVENSBURGER 500 Uličky v Pise
- Helen Karmínová Kellner v čase 0:55:40 - postupuje do finále
- Pavla Kyriánová v čase 0:59:48 - postupuje do finále
- Jana Janíčková v čase 1:00:00 - postupuje do finále
- Adam Šuráň v čase 1:01:08 - postupuje do finále
- Barbora Eichlerová v čase 1:06:32 - postupuje do finále
- Alisa Aboeldahab v čase 1:10:01 - postupuje do finále
- Tereza Vorobejová v čase 1:15:23
- Jakub Jelen v čase 1:16:39
- Kristýna Horká v čase 1:20:54
- Tereza Kaszová v čase 1:44:54
- Jana Nerádová v čase 2:15:00 poskládala 425 dílků
- Hana Kabashi v čase 2:15:00 poskládala 398 dílků
- Vendula Flugrová v čase 2:15:00 poskládala 327 dílků
- Klára Skálová v čase 2:15:00 poskládala 237 dílků
- Pavlína Bekečová v čase 2:15:00 poskládala 163 dílků
POD ČAROU PŘÍMÉHO POSTUPU Z KVALIFIKAČNÍCH SKUPIN (prvních 6 postupuje do finále též, před jménem je uvedena hodnota násobku)
1,032 - Kristýna Pezlová - postupuje do finále
1,052 - Markéta Slavická Zíková - postupuje do finále
1,077 - Tereza Vorobejová - postupuje do finále
1,095 - Jakub Jelen - postupuje do finále
1,143 - Iva Hartlová - postupuje do finále
1,155 - Kristýna Horká - postupuje do finále
1,178 - Lenka Nasková
1,178 - Elif Garajová
1,209 - Veronika Kaszová
1,239 - Eva Přílepková
a dalších 23 účastníků kvalifikace