Aktuální informace pro zúčastněné aneb na co se též ptáte...

Aktuálně čtvrtek 22. 9. 2022 (už jedenáctý den po Puclovačce...)

Na stránku s Výsledky byly doplněny zážitky a výkony z nedělního dne Puclovačky.
Stále nejsou publikována videa ze sobotního programu Puclovačky včetně finále, až bude vše na youtubovém kanále připraveno, dozvíte se to jako první. ;-)

Aktuálně středa 21. 9. 2022 (desátý den po Puclovačce)

Fotky z Puclovačky najdete na Puclovacka.zonerama.com!

Aktuálně úterý 13. 9. 2022 8:00 (druhý den po Puclovačce)

Na stránce s Výsledky je vyvěšena výsledková listina soutěže jednotlivců, finále jednotlivců a soutěže týmů se statistikami. Výsledky soutěží nedělního puclování budou doplněny. Taktéž se chystáme ke zpracování fotek a videí... Děkujeme všem puzzlařkám, puzzlařům, puzzlomaniakům a puclíkům za účast, byli jste skvělí! :-)

Aktuálně čtvrtek 8. 9. 2022 23:59 (33 hodin do Puclovačky)

K sobotní soutěži jednotlivců se doposud přihlásilo 34 soutěžících.
K sobotní soutěži týmů se doposud přihlásilo 30 soutěžících.
Na obě sobotní soutěže je stále možno se přihlásit. V případě, že volná místa budou v nabídce i v sobotu ráno, neodbydeme puzzlaře, kteří se nám ohlásí s chutí soutěžit až přímo na místě (např. puzzlaři, kteří se rozhodli původně přihlásit pouze do jedné ze soutěži).

Všem přihlášeným účastníkům byl rozeslán ve středu informační e-mail upozorňující

  • na čas registrace v sobotu ráno od 8:30 do 9:30
  • na nabídku obědů (menu ZDE), kdo má zájem, nechť nám napíše
  • na existenci facebookové skupiny Puclovačka a soutěže o Dezert Puclovačky
Aktuálně středa 7. 9. 2022 08:00 (už je 3 dny do Puclovačky)

Během dnešního dne bude přihlášeným účastníkům rozeslána e-mailem informace o obědech a další podrobnosti k soutěži. Stále je možnost se přihlásit k soutěži, kapacity sálu nejsou naplněny, drazí puzzlaři, kde jste? :-) Zásilka soutěžních puclí byla včera vypravena na místo konání s dnešním datem doručení, držte nám palce, ať se podaří. :-)

Aktuálně k pondělí 5. 9. 2022 23:59 (5 dní do Puclovačky)

Vyhlašujeme na sobotu (10. 9.) soutěž s názvem Dezert Puclovačky. Soutěž spočívá v tom, že kdokoli z účastníků Puclovačky může přinést moučník či jiný dezert vlastní výroby. Nezáleží, zda dezert připomíná tvarem, zbarvením, vůní či chutí Puclovačku či dílek puzzlete, nemusí vůbec, nejsou žádná omezení. Jakákoli přednost vašeho dezertu může vyniknout nad ostatními!
Podmínkou zařazení do soutěže o Dezert Puclovačky je, že nám k dezertu sdělíte jeho obsah, aby kdokoli z účastníků s omezeními v jídelníčku věděl, zda se může zakousnout či ne. Dezerty budou umístěny do zkonzumování v předsálí soutěžního sálu, kde bude po celý den též připraveno drobné občerstvení v podobě horkých nápojů, vod, pár kousků ovoce.
Pořadatelé během sobotního programu vyhlásí ze soutěžních kousků jeden za "Dezert Puclovačky" a jeho autor bude odměněn drobnou cenou. Mňam. :-)

Pro týmovou soutěž zatím evidujeme 7 kompletních týmů, 5 dalších puzzlařů je přihlášeno bez týmu, někteří se do týmovky nepřihlásili, ale psali, že o tom přemýšlí. Prosíme puzzlaře bez týmu ať nezoufají, nejpozději na místě se vás pokusíme dát dohromady či se můžete rozmyslet, že se týmovky chcete zúčastnit. Alternativou je dát o sobě vědět ve fb skupině Puclovačka. Týmová soutěž oproti soutěži jednotlivců nabízí jiný rozměr, budou se skládat tři puzzle (500, 500 a 1000), motivy puzzlí budou rozličné...

Aktuálně k neděli 4. 9. 2022 23:59 (6 dní do Puclovačky)

Spustili jsme facebookovou skupinu Puclovačky - https://www.facebook.com/groups/puclovacka, účelem je mít možnost s námi komunikovat ohledně soutěžního víkendu, taktéž se spojit v tým pro ty, kteří ho ještě nemají kompletní. A nebo cokoli jiného.

Hlavním informačním kanálem Puclovačky zústává tento web, vše důležité vám taktéž zašleme pár dní před akcí na e-mail, který jste uvedli při registraci. Laďte formu na příští víkend. :-)

Aktuálně k sobotě 3. 9. 2022 23:59 (7 dní do Puclovačky)

K sobotní soutěži jednotlivců se doposud přihlásilo 29 soutěžících (kapacita sálu je 40 stolů).
K sobotní soutěži týmů se doposud přihlásilo 23 soutěžících (přibližná kapacita je 15 tříčlenných týmů).
Na nedělní program se nám ohlásilo 19 puclařek a puclařů.

Pro soutěž týmů budete moci najít puclařské parťáky na místě. Z přihlášek evidujeme, kdo jste sami či máte dvojičku, od sobotní registrace na místě budeme nápomocni složit kompletní tříčlenné týmy, abychom si všichni zaskládali. Pokud jste se k soutěži týmů nepřihlásili, ale láká vás to, i tak budete moci soutěžit v týmu, nejlépe nám dát vaše přání vědět dopředu. Prosíme všechny, kdo již složili týmy, aby se nám ozvali a složení týmů nám odtajnili.

Vedle soutěžících budou mít přístup do sálu vaši drazí, přátelé či fanoušci. Opět platí, když nás s tím seznámíte dopředu, budeme moci udělat vše pro pohodlí zúčastněných. :-)